Zespół

Małe Kino to przede wszystkim ludzie, to społeczność, którą budujemy z pasji do niezależności, wolności myślenia, przeżywania, ale przede wszystkim z miłości do kina. Małe Kino to ludzie, którzy mają realny wpływ na repertuar, tematykę i organizację seansów.
Chcemy oglądać filmy, które na długo, być może na zawsze, zostawią po sobie ślad w naszych umysłach i sercach.
Mając ambicje tworzenia kina na jak najwyższym poziomie, podzieliliśmy niezbędne zadania na kilka osób. Poznajcie nasz zespół.

Krzysztof Jagiełka
RĘKOPIS ZNALEZIONY W SARAGOSSIE
Krzysztof Jagiełka

Ma tysiąc pomysłów na minutę, nie lubi stabilizacji i stagnacji, pasjonat fotografii i filmowania, wielbiciel filmów dokumentalnych, nietuzinkowej muzyki i sportu.
Odpowiada za cyferki, księgowania i budżety.

Agnieszka Michalak
SEKRETNE ŻYCIE WALTERA MITTY
Agnieszka Michalak

W dzieciństwie marzyłam o tym, by usłyszeć swoje imię i nazwisko po słowach: "...and the Oscar goes to..." za pierwszoplanową rolę damską. Po latach plany zawodowe zmodyfikowały się, ale okres studiów został twórczo wykorzystany na zdobywanie wiedzy, grę w bilarda i cotygodniowe seanse w poznańskich kinach.
Następnie przez kilkanaście lat na pierwszy plan wyszły rodzina i rozwój własnej kancelarii.
Miłość do filmów jednak nie wygasła i ostatecznie znalazła swoje ujście w projekcie Małe Kino.

Agnieszka Janiak
TYLKO KOCHANKOWIE PRZEŻYJĄ
Agnieszka Janiak

Plastyk, projektant wnętrz. Nie umie usiedzieć bez wszelakich działań twórczych, kocha kino (psychofanka Tildy Swinton), wszelkie odcienie czerni, wegańską kuchnię i dłubanie przy swojej anthuriowo-alokazjowej jungli.
"Tylko kochankowie przeżyją" i "Noc na ziemi" to tytuły, które najgłębiej jej siedzą jej pod skórą.

Karolina Łączek
AFERA THOMASA CROWNA
Karolina Łączek

Jestem absolwentką kulturoznawstwa, specjalistka social mediów, bizneswoman, mam dusze społecznika. Od 10 lat prowadzę własną agencję eventowo-reklamową. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując w agencjach reklamowych oraz mediach ogólnopolskich i lokalnych. Współtworzyłam festiwal Brave Kids. Współpraca przy festiwalach dała mi możliwość angażowania się w prace związane z integracją społeczną poprzez sztukę i film. Wierzę, że film i sztuka mają potencjał do działania na rzecz pozytywnych zmian społecznych i kulturalnych. Doceniam znaczenie budowania więzi społecznych oraz zrozumienia i współpracy między różnymi grupami społecznymi.
Jestem osobą kreatywną, pełną energii i zawsze gotową do podjęcia nowych wyzwań. Cenię sobie pracę w zespole i potrafię skutecznie koordynować projekty.
Małe Kino to idea, która zrodziła się podczas kolacji przyjaciół przed pandemią, ale z obawy o zdrowie wystartowała dopiero 10 stycznie 2022 r.

Magdalena
NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ
Magdalena Stachowiak

Jestem osobą, która czerpie ogromną radość z kultury i podróży. Kino, teatr, muzyka, książki i podróże stanowią kluczowy element mojego życia. Jako miłośniczka kina i teatru, regularnie oglądam różnorodne spektakle i filmy, aby wciąż pozostawać w świecie sztuki. Muzyka jest dla mnie źródłem emocji i inspiracji, a koncerty i festiwale muzyczne to wyjątkowe doświadczenia. Książki towarzyszą mi na co dzień - uwielbiam zanurzać się w różnych światach i historiach. Jednak to podróże naprawdę dodają życiu smaku. Odkrywanie nowych kultur i miejsc sprawia, że czuję się żywa i rozwijam się jako człowiek. Moje życie jest pełne pasji i poszukiwań, a te zainteresowania nadają mu głębię i barwę. Moje życie to "Niekończąca się opowieść".

Łukasz Janiak
HYDROZAGADKA
Łukasz Janiak

Inżynier środowiska, umysł ścisły uzupełniony o wrażliwość na muzykę i film.
Najbardziej lubi te filmy które akurat ogląda, ale "Socjal network", "Gorączka" i "Zagubiona autostrada" nigdy mu się nie nudzą.
W Małym Kinie realizuje swoją marzenie o wielkim kinie w małym mieście.

Góra